academy

Chcete vědět, co máme v hrnci pod pokličkou? Chtěli byste vědět, jak se vaří architektura? Rozhodli jsme se, že se o svoje zkušenosti podělíme!

Víme, že lidí se zájmem o architekturu je dost a příležitostí se vzdělávat v její historii, nebo teorii je ještě víc.

Ale… nejen teorií je člověk živ, a tak i s hlubokými znalostmi o gotice se můžete při návrhu oné místnosti ocitnout mimo mísu.

more

A proto... chceme poskytnout lidem, kteří o to mají zájem, naše mnohaleté zkušenosti s „praktickou architekturou“ a navrhováním. Chceme formou přednášek a workshopů se podělit o zkušenosti s principy, se kterými den co den zápolíme, se zásadami, které se dědí z generace architektů na generaci dalších architektů, a s vítěznými fintami, za kterými je hodně našich pokusů, omylů.

Necháme Vás nahlédnout pod pokličku naší práce, aby v budoucnu, až dostanete chuť na takové to domácí navrhování, jste si ho užili a nepřežvykovali na prázdno :).

Pro koho to je?

Pro všechny, kdo chtějí vypilovat své stavitelské nápady, pro ty, kteří se chtějí dívat do prostoru před sebe poučeným pohledem a pro všechny, co se občas zastaví a řeknou si… „něco je na tom divně, ale co?“. :)

more

A i když od nás nebudete odcházet s titulem či potvrzením, a nebude z Vás zaručený odborník, dostanete spoustu rad a zkušeností od lidí, kteří to dělají dlouho a sem tam za to dostanou nějakou cenu.

Kdo to dělá?

Lektoři jsou architekti naší kanceláře. Chceme totiž, abyste dostávali informace z první ruky a abyste věděli, kdo za tím vším stojí.

more

Za nápadem stojí Honza Holna. Spolumajitel kanceláře a architekt s více jak dvacetiletou praxí. Krom své činnosti v DAM.architektech zároveň přednáší na ARCHIP (Architectural Institut in Prague), mezinárodní soukromé vysoké škole.

A protože si to vymyslel, bude to vlastně celé na něm :)

Reviews

- Kurz mi pomohl rozšířit obzory a uvažovat nad prostorem úplně na začátku jeho tvorby - Inspirativní a neformální prostředí - Výborný kafe :)

Hana M.

Dovolili jste nám nahlédnout pod pokličku a dalo by se říci i do zbytku celé Vaší kuchyně. Po odborné stránce výborné. Díky za návrh zlepšení domu

Kateřina P.

Příjemná atmosféra, výborné zpracování a velmi užitečné informace – kurz jsem si maximálně užila. Přijala bych další rozšíření, resp. navazující kurzy

Lenka K.
Sledujte DAM.akademii
 20201222 15511303 dokumenty08 lekce02 voucher06 lekce

Lecture demos

02
03
06
08
13
19
23
21
12
24
22
25
Stay in touch

By submitting, you agree to our data protection policy.

Follow DAM.architekti