akademie

Chcete vědět, co máme v hrnci pod pokličkou? Chtěli byste vědět, jak se vaří architektura? Rozhodli jsme se, že se o svoje zkušenosti podělíme!

Víme, že lidí se zájmem o architekturu je dost a příležitostí se vzdělávat v její historii, nebo teorii je ještě víc.

Ale… nejen teorií je člověk živ, a tak i s hlubokými znalostmi o gotice se můžete při návrhu oné místnosti ocitnout mimo mísu.

více

A proto... chceme poskytnout lidem, kteří o to mají zájem, naše mnohaleté zkušenosti s „praktickou architekturou“ a navrhováním. Chceme formou přednášek a workshopů se podělit o zkušenosti s principy, se kterými den co den zápolíme, se zásadami, které se dědí z generace architektů na generaci dalších architektů, a s vítěznými fintami, za kterými je hodně našich pokusů, omylů.

Necháme Vás nahlédnout pod pokličku naší práce, aby v budoucnu, až dostanete chuť na takové to domácí navrhování, jste si ho užili a nepřežvykovali na prázdno :).

Pro koho to je?

Pro všechny, kdo chtějí vypilovat své stavitelské nápady, pro ty, kteří se chtějí dívat do prostoru před sebe poučeným pohledem a pro všechny, co se občas zastaví a řeknou si… „něco je na tom divně, ale co?“. :)

více

A i když od nás nebudete odcházet s titulem či potvrzením, a nebude z Vás zaručený odborník, dostanete spoustu rad a zkušeností od lidí, kteří to dělají dlouho a sem tam za to dostanou nějakou cenu.

Kdo to dělá?

Lektoři jsou architekti naší kanceláře. Chceme totiž, abyste dostávali informace z první ruky a abyste věděli, kdo za tím vším stojí.

více

Za nápadem stojí Honza Holna. Spolumajitel kanceláře a architekt s více jak dvacetiletou praxí. Krom své činnosti v DAM.architektech zároveň přednáší na ARCHIP (Architectural Institut in Prague), mezinárodní soukromé vysoké škole.

A protože si to vymyslel, bude to vlastně celé na něm :)

Řekli o nás

- Kurz mi pomohl rozšířit obzory a uvažovat nad prostorem úplně na začátku jeho tvorby - Inspirativní a neformální prostředí - Výborný kafe :)

Hana M.

Dovolili jste nám nahlédnout pod pokličku a dalo by se říci i do zbytku celé Vaší kuchyně. Po odborné stránce výborné. Díky za návrh zlepšení domu

Kateřina P.

Příjemná atmosféra, výborné zpracování a velmi užitečné informace – kurz jsem si maximálně užila. Přijala bych další rozšíření, resp. navazující kurzy

Lenka K.
Sledujte DAM.akademii
 20201222 15511303 dokumenty08 lekce02 voucher06 lekce

Ukázky z přednášek

02
03
06
08
13
19
23
21
12
24
22
25
Zůstaňte v kontaktu

Odesláním formuláře beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních údajů

Sledujte DAM.architekti